Site Map | Home | Sign In
Dobrovolné sdružení spolupracovníků M.S.QUATRO, s.r.o.

Výroční zasedání CLUBU 35 2015

Vážení kolegové,
mám tu čest Vám pár řádky shrnout výroční zasedání našeho Clubu 35, které se konalo 13. prosince ve firemním sklípku Aurora. Asi se divíte, že zrovna já píši o clubu či zasedání, ale to Vám hned vysvětlím. Od 1. listopadu jsem totiž novým členem Clubu 35 a poprvé jsem se tak mohla zasedání zúčastnit.
Na začátek musím zmínit, že od první chvíle, co jsem přišla do firmy, jsem chtěla příjmově dosáhnout na to, abych mohla být součástí clubu. V mých očích je to možnost být součástí něčeho výjimečného, co bychom si měli hýčkat, protože moc firem takovou možnost nenabízí.


Jedním z hlavních důvodů, proč jsem chtěla být jeho součástí, je ten, že se tu zažívají věci, které člověk buďto sám nezažije, a nebo ho kolikrát ani nenapadnou. Ostatně ve větší partě má vše jiné grády. Dalším důvodem bylo také to, že u klienta představuji firmu a vše, co můžeme nabídnout. Navíc nechci na otázku, jestli jsem členem clubu, odpovídat ne. Klient Vás potom bere úplně jinak, když vidí, že jste ve firmě součástí něčeho, co by si každý jedinec, který je v koloběhu zaměstnance, přál v práci zažívat. Ostatně i tohle je cesta jak rozšířit svou strukturu.
Teď už pár řádků k zasedání. Když jsme dorazili, přivítal nás krásně nazdobený stůl s vánoční tématikou. V rohu stál stromeček s dárkovými taškami s našimi jmény. Prostě dýchla na nás správná vánoční atmosféra. Poté, co jsme se sešli a usadili, zahájili radní mafiánských oblecích zasedání formou zábavného textu a následně jsme si připili.


Poté se řešily důležité věci, jako jsou plánované akce pro další rok a s tím spojené hlasování, finanční rozpočet či volba nové rady. Prezidentské křeslo obhájila Radka Kyllarová a radními se stal jako v minulém roce Rosťa Seďa s novou posilou Milanem Žůrkem. Během hlasování přišlo překvapení - slaný dort s tématikou clubu, do kterého jsme se s chutí pustili. Po ukončení hlasování nám rada přichystala druhé překvapení ve formě dárkových balíčků, které všem udělaly radost. Třešničkou na dortu byl raut, při kterém si každý přišel na své.
Co ale nesmím opomenout zmínit, je hra, kterou rada přichystala. Jednalo se o hru z improvizační show Partička. Hra se hrála ve dvojicích. Každý měl na čele nalepený lísteček se jménem osobnosti, kterou musel na základě vysvětlování spoluhráče uhodnout. Musím říct, že to byla opravdu hodně velká zábava a někdy se objevily i slzy od smíchu. Celý večer se nesl v duchu pohodové atmosféry, kde jsme se příjemně naladili na přicházející Vánoce.

Tímto bych chtěla tento článek ukončit a poděkovat za krásný večer, který nám rada připravila. Mít některou z těchto funkcí určitě není jednoduché, a proto bych touto cestou radě popřála pevné nervy a spoustu elánu v roce 2016.

Eva Fillová

 

Site Map | ©2011 M.S.QUATRO, s.r.o. | info@msquatro.cz | tel: +420 519 414 618 | Na Hradbách 424/3 | 693 01 Hustopeče | © 2010 - 2018 Ekbit, s.r.o.