Site Map | Home | Sign In

Žhavé uhlí

 

 Žhavé uhlí (Firewalking)


Termín akce:   2.11.2013 v 15 hod.
Místo konání:  Domeček - centrum volného času, ul. Kosmonautů 4, Brno - St. Lískovec
GPS:   49°10'3.630"N, 16°33'36.476"E


Tato výjimečná a pečlivě připravovaná akce je určena pro klubáky, ale i pro jejich rodinné příslušníky a známé (mimo Quatráků nečlenů Clubu 35), proto využijte této možnosti a pojďte se s námi pokusit potlačit strach z ohně, překonat sami sebe a zažít skutečnost, že když chcete, tak dokážete.

Samotný přechod po absolvování přípravy je dobrovolný!!!

Vstupné:

Člen Clubu 35:      Zdarma
Ostatní:           930,- Kč

Program:
Přivítání a představení v 15 hod.
Čtyřhodinová psychická příprava
Přejití ohně
Odjezd cca 22 hod.

Občerstvení:    
Je vítána buchta domácí výroby.  
Voda, čaj, ovoce, zelenina, polévka je zajištěna.

Co s sebou:  Sportovní oblečení (tričko, mikinu, bundu),  pantofle, dobrou náladu  Je možné zdarma přespat(karimatku, spacák a polštářek s sebou)

 

  Prosíme o závazné nahlášení do 27.10. 2013

  na email: j.kafkova@msquatro.cz

Potřebujeme od každého účastníka - Jméno a příjmení, datum narození, celou adresu

 

 

Přejít či nepřejít, toť otázka

Každý člověk má přirozený respekt před ohněm, přesto někteří z nás nad ním dokáží zvítězit. Jak? Bosýma nohama projdou kobercem do ruda rozžhavených uhlíků. Že vy byste to nedokázali? A nad sebou zvítězit dokážete? Ano? A o tom právě chůze po žhavém uhlí je. Zkouška ohněm  pomůže překonat strach a obavy, které nás brzdí v životě.

 

Buďte vítězové!!!  Vím, že to všichni zvládneme a budeme vítězové, protože jak nás znám, tak to jinak ani neumíme!!!

 

Jak asi předpokládáte, nejde si říct jdu a přejít uhlíky o teplotě 700 až 800 stupňů Celsia jen tak, bez přípravy. Protože si nikdo nechce ošetřovat popáleniny, je nutná důkladná příprava.

 

Doporučení je týden před akcí začít s tzv. očišťováním těla. Vzdát se alkoholu, smažených jídel,  pít hodně vody, čaje, zvýšit konzumaci ovoce, zeleniny a to nejlepší nakonec, v posledních 3 dnech před touto akcí nejíst maso (to jsem teda zvědavý, kdo to dodrží) Je to opravdu jen DOPORUČENÍ!!! Není nutné to na 100% dodržet. Nejdůležitější je hodně pít, aby se pročistily ledviny.

 

V den přechodu žhavého uhlí, můžete (říkám můžete, nikdo nemusí) překonat sami sebe, následuje neméně důležitá příprava mysli, zaměřená na pozitivní cíle a dokonalé soustředění na to, co chceme dokázat.

 

 

 

Žhavé uhlí jsem já osobně přešel již dvakrát v rozmezí cca 3 let, z toho naposled asi 5x za sebou. Je to opravdu povzbuzující zážitek, člověk si řekne, tak když jsem tohle dokázal, dokážu cokoli. I pro ty, kteří se nakonec nerozhodli, což je naprosto v pořádku, protože jen vy sami se rozhodujete, jestli přejdete nebo nepřejdete, to je ohromující podívaná a silný zážitek.

 

Perlička z natáčení -  když jsem byl na žhavém uhlí podruhé, byl tam s námi ve skupině člověk, který je fyzik a na rovinu řekl, že je tam proto, že to chce vidět na vlastní oči, že to prostě není možné, že tomu nevěří a že se v žádném případě o to ani nepokusí. Přesto tam byl celou dobu s námi a i když celou dobu kroutil hlavou, tak se s námi připravoval. A jak myslíte, že to dopadlo, po prvních asi 3 lidech, kteří to přešli, se postavil před koberec rozžhavených uhlíků a přešel to. Takový rozdíl v emocích během cca 30 vteřin jsem snad ještě neviděl, začal se radovat, skákat, rozplakal se a najednou byl úplně na dně. Později, když jsme si všichni sedli a říkali své pocity, zážitky a emoce se přiznal, že se mu zhroutil celý svět, že všechno, co studoval vlastně není „pravda“. A to my přece moc dobře známe, co je pravda? Jen to, co si sami vyzkoušíme!!!

 

„Já dokážu cokoli, já můžu chodit po ohni.“

 

Na tuto skvělou akci se těší organizátoři Jana Hořínková a Lukáš Navrátil.

 

 

Site Map | ©2011 M.S.QUATRO, s.r.o. | info@msquatro.cz | tel: +420 519 414 618 | Na Hradbách 424/3 | 693 01 Hustopeče | © 2010 - 2020 Ekbit, s.r.o.