Site Map | Home | Sign In

Muzikál Touha

 
Krásný dobrý den milí clubáci,
 
blíží se nám termín další akce a sice dlouho plánovaný Muzikál.
Co nás čeká tentokrát? Zkusím napovědět.
 
Je to jak nic,
to totiž neváží víc.
Je to něco jak dech,
jak přání na křídlech.
Je to nemožnej cíl,
kterej si vymyslil.
Je to jak sen, co ráno rozpustil den,
nic není dost velkej cíl,
aby ses nepokusil.
Volej k nebi přání
a všechno bude k mání.

Touha je zázrak, kámo zázrak!
Touha je zázrak, kámo zázrak!
 
Věřím, že většina z Vás zná text písně Touha, který zazněl ve filmu Kvaska. A jsem upřímně rád, že mé přání, aby se filmové zpracování dostalo na prkna, která znamenají svět, bylo vyslyšeno..
Muzikál Touha se vrací na scénu jen v omezeném počtu představení a naše představení se uskuteční ve čtvrtek 3.4.2014 v Divadle Kalich v Praze.
V hlavních rolích uvidíte: Markétu Procházkovou (skvělá muzikálová herečka), Romana Pomajbo (režisér přímo z Kvasky), Rudolfa Hrušínského nejm. (v roli Oskara – rovněž z Kvasky), Tomáše Savku (finalistu 1.řady Superstar) a mnohé další, které znáte již z muzikálu 8. svetadiel.
 

 
Na muzikál jste srdečně zváni Vy, Vaše rodina i známí. Doprava bude po vlastní ose. Cena vstupenky je 699 Kč (věřím, že by se mi mohlo podařit vyjednat slevu) a klubák s řádně zaplacenými příspěvky dostane příspěvek ve výši 1.200 Kč. Máme koupeno 38 lístků a sál se velmi rychle plní. Některá představení jsou již vyprodána. V případě enormního zájmu, jsme schopni přiobjednat další lístky (pokud budou). Hlaste mi tedy na mail: j.kilian@msquatro.cz svoji účast či neúčast a počet lidí, kteří pojedou s Vámi (např. já + 2). Pokud by nebylo něco jasné nebo byste potřebovali něco prodiskutovat skrz akci, obracejte se přímo na mě. Nahlašte se nejpozději do neděle 2.2.2014.
 
Muzikálové představení bývá pravidelně jednou z nejúspěšnější akcí a letos vsázíme na osvědčené téma, tak věřím, že akce bude úspěšná jako akce předchozí.
 
Těším se na Vás.
 
Site Map | ©2011 M.S.QUATRO, s.r.o. | info@msquatro.cz | tel: +420 519 414 618 | Na Hradbách 424/3 | 693 01 Hustopeče | © 2010 - 2019 Ekbit, s.r.o.