Site Map | Home | Sign In

Jak vznikl "CLUB 35"

     V roce 2002 zorganizovala M.S.QUATRO první Profi team. Jednalo se o intenzivní školení v obchodních dovednostech ve spojení s praxí. V červenci roku 2002 tento Profi team skončil. Akce, která trvala dva měsíce, byla pro zúčastněné velmi přínosná z hlediska pracovních výsledků, zkušeností a navíc se v průběhu vytvořil velmi silný kolektivní duch přátelství a pocit sounáležitosti. Není divu, že na společné závěrečné akci Profi teamu jsme nahlas přemýšleli,  jak to udělat, abychom se i nadále pravidelně scházeli, vyměňovali si zkušenosti a zkoušeli nové zážitky.

    Tehdy vznikla myšlenka založit klub, která se ihned ujala a postupně se za bouřlivé diskuse zhmotňovala. Snad každý měl nějaký nápad, co bychom mohli zrealizovat. Myšlenek bylo mnoho - nejen další nadstandardní školení, společné zážitky, dovolené, sportovní aktivity, ale vznikla i vize o „kamenném“ klubu, kde budeme moci hovořit u kávy o naší práci a nebudou na nás od okolních stolů nechápavě hledět cizí lidé. Kde budeme mít možnost si zasportovat, uspořádat přednášky ve školících místnostech - zkrátka místo, kde budeme „doma“. Byli jsme nadšeni!!!

      Základní myšlenkou bylo sdružovat lidi z M.S.QUATRO, kteří chtějí svůj život prožívat naplno a „cestovat životem první třídou“. Stanovili jsme první pravidlo klubu, které bude vstupenkou pro další spolupracovníky a to, výši příjmu minimálně 35.000,- Kč měsíčně. Možná každého napadne, proč tato částka? Je to jednoduché - k tomu, aby si kdokoli mohl vzít hypotéku na byt, či dům, pořídit si auto na leasing a přitom „svobodně“ žít,  je tato výše příjmu opravdu minimální. Potom nemusí přemýšlet, zda pojede na dovolenou na brněnskou přehradu nebo na Kanárské ostrovy. Pravidlo se natolik ujalo, že jsme ho použili i v názvu našeho společenství. Jsme si vědomi, že s postupujícím časem se hodnota peněz mění, ale z historických důvodů necháváme název clubu 35 i vstupenku (výši příjmu 35.000,-) stejné.

     U zrodu firemního klubu M.S.QUATRO  bylo patnáct nadšených lidí a oba majitelé naší společnosti, kteří společně 19.8.2002 založili „CLUB 35“.

Site Map | ©2011 M.S.QUATRO, s.r.o. | info@msquatro.cz | tel: +420 519 414 618 | Na Hradbách 424/3 | 693 01 Hustopeče | © 2010 - 2020 Ekbit, s.r.o.